SUPKOPPAR, 5 st, silver, bl a CP Lampa, Stockholm, 1828 och P Rosenlöf, Östhammar. Totalvikt ca 140 gram.

Olika modeller varav tre med handtag. H 4,5-6.

Slitage, bucklor, gravyr av initialer.

Lähtöhinta
1 200 SEK