SALONGSBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Bronserat med svängd skiva av belgisk marmor. Brännstämplat Bildhuggare B.H. Jönsson, Hälsingborg. L 100, B 68, H 63.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK