PARTI MILITARIA SAMT MEDALJER. 6 delar, bla Sverige och Sovjetunionen, 1800-1900-tal.

Bland annat beslag av emaljerad mässing till svensk kartushväska, korsformat ordenstecken av mässing, h 4-7. Del av modern nyckelring från Nitro Nobel medföljer.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK