21665
MYNTSAMLING, 8 delar, bla silver, koppar, Sverige och Europa. Mest 1900-tal.
Myntsamling, 8 delar, bla silver, koppar, sverige och europa. mest 1900-tal.

Två plast etuier med blandade mynt samt några medaljer. Fyra lådor i varje. 6 årssatser, Sverige: 2 st 1973, 1980, 1983, 1984, 1986.

Smärre slitage och anlöpning. En årssats från 1973 ej komplett.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK