MYNTSAMLING, 8 delar, bla silver, koppar, Sverige och Europa. Mest 1900-tal.

Två plast etuier med blandade mynt samt några medaljer. Fyra lådor i varje. 6 årssatser, Sverige: 2 st 1973, 1980, 1983, 1984, 1986.

Smärre slitage och anlöpning. En årssats från 1973 ej komplett.

Lähtöhinta
800 SEK