MATBORD samt STOLAR, 4+6, bl a Bertil Fridhagen, Bodafors.

Teak. Bord med två iläggsskivor l 135 (tot l 233), b 90, h 75.

Smärre slitage. Smärre fläckar och repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK