219133

PARTI GULD, 18 K, bla Sverige, 1900-talets andra hälft. Totalvikt ca 30 gram.

Fyra halskedjor, l 40-60. Två armlänkar, l 16-18.

Slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK