Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI SILVER, 9 delar, bl a Nils Hellberg, Stockholm, 1792. Vikt 355 gram.

Ströare, Nils Hellberg, Stockholm, 1792. Sked, Peter Lorentzson Pihl, Västervik, 1801. Dosa, skrin, servettringar, 2 st, samt 3 skedar, 1900-tal bl a importstämplar. L 5-22.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK