VÄGGRELIEF, terrakotta, Goldscheider, Wien, 1930-tal.

Kvinnoansikte med rött hår. Invändigt märkt "Goldscheider Wien MADE IN AUSTRIA 6911 B", samt originalettikett. H 27.

Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK