PARTI PYRO, 10 delar, Gustavsberg, Kåge, 1930-40-tal.

3 kryddburkar större, 3 kryddburkar mindre, saltkar, tesil samt mindre serveringskärl. H 4,5-19.

Slitage, krackelyr och enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK