Tarjoaminen vasarahuutokaupassa on helppoa

valitse vaihtoehto, joka sopii sinulle parhaiten!

1. Puhelintarjous 2. Online live-tarjous
3. Ostomääräys
4. Tarjous salissa

Lue lisää ja rekisteröidy

22037
PARTI PORSLIN, 6 delar, Gustavsberg, Josef Ekberg respektive Wilhelm Kåge.
Parti porslin, 6 delar, gustavsberg, josef ekberg respektive wilhelm kåge.

Skål, vas, ett par ljusstakar samt ett par assietter. H 9. Diam assietter 18.

Smärre nagg och slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK