PARTI PORSLIN, 6 delar, Gustavsberg, Josef Ekberg respektive Wilhelm Kåge.

Skål, vas, ett par ljusstakar samt ett par assietter. H 9. Diam assietter 18.

Smärre nagg och slitage.

Lähtöhinta
800 SEK