Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

LEKSAKSSPIS, gjutjärn, Skoglund & Olson, 1800/1900-tal. Proveniens: Ingmar Bergman.

Tillhörande våffeljärn medföljer. L 31, b 23, h 22.

En lucka saknas. Senare gångjärn. Slitage och rost.

Alkuperä - Provenienssi

Ingmar Bergman. Tillhörde honom som barn.

Lähtöhinta
5 000 SEK