SPELBORD MED SPELVERK, Andersson, Hässja-Näshult. Sent 1800-tal.

Två extra valsar medföljer. Svarvade ben, L 96, B 53, H 79.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK