LEKSAKER, 2st, metall, Schuco, Lehmann, Tyskland.

"Zeppelinare," Lehmann, med fungerade urverk. 1900-talets första hälft. L 18.
"Apa med fiol," med urverk, Schuco, 1900-tal. L 11.

Slitage, repor, fläckar, nyckel saknas till apans urverk.

Lähtöhinta
1 200 SEK