Muut
221088

PARTI GLAS, 6 delar, Erik Höglund Boda.

Grön och brun glasmassa, invändiga bubblor. Karaff, pokal, 2 flaskor samt 2 skålar. Flertalet märkta och numrerade. H 2,5-30.

Repor. Askoppen med nagg undertill.

Lähtöhinta
1 800 SEK