SAMEKNIVAR, 2 st. En signerad Lars Levi Sunna. 1900-tal.

Den mindre av renhorn, läder och masurbjörk, sign Sunna. Den större av delvis svartmålat renhorn, l 24-45.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK