Lasi Muut
22215
VAS, glas, Alvar Aalto, Iittala, Finland, sign.
Vas, glas, alvar aalto, iittala, finland, sign

H 15.

Obet kantnagg, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK