FAT, 2 st samt KOPP, porslin, Qianlong Kina, 1700-tal.

2 st tallrikar med målad dekor i blått och vitt. Diam 24-27. kopp H 6.

Slitage, nagg, repor, lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK