POKALVAS, silver, jugend, Köpenhamn, Danmark, 1918. Ca 300 gr.

Stämplad DA med hammare (Landsforeningen Dansk Arbejde). Kontrollstämplad Christian F Heise. H 22.

Bristningar. Bucklor. Inskription.

Lähtöhinta
1 500 SEK