Lasi Muut
22331
PARTI GLAS, 17 delar, 1800-1900-tal.
Parti glas, 17 delar, 1800 1900 tal

13 starkvinsglas med slipad och etsad dekor. Glas bemålat med polykrom tomte samt texten God Jul. 2 karaffer med proppar, varav en med handtag, med stjärnslipad dekor. Skålfat med veckad kant och polykromt överfång.

Enstaka nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK