Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

FÅTÖLJER, ett par. Gripsholmsmodellen, brickmärkta KA Roos, Helsingborg. Sent 1900-tal.

Vitmålade, svarvade ryggståndare och fyra kopplade ben, svängda stoppade armlän. Stoppad rygg- och sittdyna.

Slitage, fläckad klädsel.

Lähtöhinta
4 000 SEK