MATSKEDAR 12 st SAMT RAGUSKED, silver, flertal olika mästare, bla Hellsten, Uppsala. 1800-tal. Totalvikt ca 700 gram.

Flertal olika modeller. L 21-28.

Slitage, smärre bucklor, gravyr av initialer.

Lähtöhinta
2 000 SEK