TAK/VÄGGARMATUR, 1930-40-tal.

TAK/VÄGGARMATUR, 1930-40-tal.

Utdragbar repanordning med justerbar höjd. Industrimodell i grönt och vitt. Porslin, metall, trä. H tot 36.

Slitage, glasyrkrackelyr, fäste saknas.

Lähtöhinta
1 000 SEK