Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SKÅP, Sverige, 1930/1940-tal.

SKÅP, Sverige, 1930/1940-tal.

Björk samt rotfanér. Överdel med dörrpar med bakomliggande hyll- och lådinredning. Underdel med dörrpar med bakomliggande hyllinredning. Ett lådvarv med två lådor. L 145, b 47, h 128.

Bruksslitage, skrapmärken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK