Online-teemahuutokaupat
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

KOPPAR MED FAT 2 st SAMT DOSA, porslin, Europa 1800-tal.

Cylindrisk kopp med figural dekor. H 10. Rektangulär kopp med figural dekor. H 7,5. Dosa med stads- och landskapsscener, motiv i lock. Meissenliknande märkning. L 8.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK