Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI SILVER, 3 delar, b.la. GAB, Sverige. Totalvikt 352.

Tallrik (Diam 22). Äggkopp och sked i etui (L 12 respektive h 7).

Slitage repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK