SEKRETÄR. Sengustaviansk stil 1800/1900-tal.

Bla rotfanér. Klaff med lådinredning. Låda. Raka nedåt avsmalnande ben. Mässingsbeslag. L 101, b 50, h 126.

Små lagningar. Slitage speciellt på klaffens insida.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme