VYKORT, 20 st, 1900-tal.

VYKORT, 20 st, 1900-tal.

Cuba, Panama, Karibien. 9 x 13,5.

Något slitage. Enstaka med påskrift och frimärke.

Lähtöhinta
1 000 SEK