BESTICK, 50 st, silver, "Olga", GAB, Stockholm. Mestadels 1960/70-tal.

12 knivar, 12 skedar, 12 gafflar, 12 kaffeskedar samt brödkniv och mindre gaffel. Osthyvel och slev i nysilver medföljer.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK