SOPPSLEVAR, 2 st, silver, Carl Fredrik Seseman Arboga 1812 resp Fredrik Espling. Örebro 1844.

Svarvade träskaft varav ett avslutat av benknopp. L 41-44.

Slitage, bucklor, gravyr av initialer. Sesemansleven med lagning. Esplingsleven med något skadat handtag.

Lähtöhinta
2 000 SEK