PARTI SILVER, 4 delar, 1800/1900-tal. Vikt ca 342 gr.

Strösked, l 11.
Bägare på fot, h 12.
Mjölkkanna, h 8.
Gräddsnipa, h 7.

Bruksslitage, bägare något bucklig.

Lähtöhinta
1 500 SEK