TABURETTER, 3 st, Karl Johan, Matthias Anderson, Lindome, sign, 1800-talets första hälft.

Björk. Skuren dekor och sabelben. Sign MAS.

Slitage, repor, förstärkta sarger.

Lähtöhinta
2 500 SEK