SOFFGRUPP, 3 delar, Art deco, 1900-talets första hälft.

Soffa samt två fåtöljer. Bonat trä. Klädd rygg, sidor samt sits. Lösa sittkuddar. Soffan l 182. Enligt uppgift inköpt i Sydafrika.

Slitage. Fanérslitage. Fläckigt tyg.

Lähtöhinta
10 000 SEK