SPELBORD, Tyskland, 1800-talets slut.

Rak form, kannelerade ben med riklig skuren dekor. L 95, b 47, h 72.

Skiva med slitage och sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

225. Jacob Felländer, 'Los Angeles, Hong Kong, Bombay', 2011.
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK