BÖCKER, "Svenska slott och herresäten vid 1900-talets början", 6+3 vol.

6 st Nordisk familjeboks tryckeri, Stockholm 1908-10. 3 st "Ny följd", E Lundquists bokförlag, Stockholm 1920-tal. Röda halvfranska band.

Slitage, en vol med knäckt rygg. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 000 SEK