MATSALSGRUPP, 11 delar. Gustaviansk stil, 1900-tal.

Gråmålad med kannelerade ben. 10 stolar, runt bord, diam 110, H 73. 3 iläggsskivor á 50.

Repor, slitage, klädsel med fläckar.

Lähtöhinta
8 000 SEK