APOTEKSINREDNING, 2 delar. BÄNK OCH HYLLA. 1900-talets början.

Små lådor med emaljerade brickor. L 180, b 39, h 84. Hylla 60, b 19, h 147.

Mestadels saknat bakstycke, lösa lister, itudelad, skador.

Alkuperä - Provenienssi

Enl uppgift, Limhamns apotek.

Lähtöhinta
3 000 SEK