FÄLLBORD, 1800-tal.

FÄLLBORD, 1800-tal.

Mahogny. Rektangulär fällskiva med intarsiainlägging kring skivans kanter. Centralben med tredelad fot. B 81, H 73,5.

Slitage, markanta repor, fanérskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK