PENSELVASER, 2 st. porslin, Kina.

Underglasyr blå dekor i form av drakar samt fiskeby vid berg. En med nyckelhålsformade detaljer. H 29-30

Krackelyrer, smärre slitage, enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK