GOLVVASER, 2 st. Porslin, Kina, 1900-tal.

Avlång rundad form med indragen hals med bronserade och perforerade hänklar på vardera sida. Polykrom figurscen med kvinnor. H 42

Smärre slitage, enstaka nagg. Märkning invändigt.

Lähtöhinta
1 200 SEK