MATSERVIS, 18 delar, porslin, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Mjölkkanna, flaska, smörask samt såssnipa. Ett större samt 2 mindre kvadratiska fat. 5 skålar, 2 par, ett större. 4 assietter, saltströare samt senapsburk. 3 tefat medföljer.

Enstaka nagg. Missfärgningar, slitage och färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK