DAMARBETSBORD, Japansk stil. 1800-tal.

Låda sargen, skrivklaff med fyra hyllor på insidan. Ovan hylla med skåp. Målad svart med figurscen. L 79, b 60, h 138. Nyckel finns.

Slitage, repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK