Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

VITRINSKÅP, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Gråmålat. Överskåp med spröjsade glasdörrar. Underskåp med dörrpar. Uppsvängt krön. Svängda ben. L 126, B 62, H 235. Nyckel finns.

Smärre skador. Repor. Slitage. Enstaka sprickor. Delvis renoverat. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
10 000 SEK