Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PIEDESTAL MED YTTERFODER, flintgods, jugend, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

Rosa och turkos glasyr. H 56+25.

Krackelyr. Ytterfodret med spricka, glasyrbortfall och invändiga missfärgningar.

Lähtöhinta
4 000 SEK