TOALETTMÖBEL, art deco-stil, 1900-tal.

Betsat trä med svärtade fotavslut. Fasettslipad spegel samt dörrförsedda skåp på vardera sidan. L 165, b 33, h 174.

Repor, slitage. Dörrknoppar något lösa samt sneda. Rostiga gångjärn. Flammig lack. Maskstungen.

Lähtöhinta
2 000 SEK