SÄNG. Gustaviansk, 1700-tal.

SÄNG. Gustaviansk, 1700-tal.

Ljust grå, raka ben, dekor av festonger och rosetter. L 198, B 98, H 127.

Slitage, kompletteringar.

Lähtöhinta
6 000 SEK