ELDSKÄRM, 1800-talets andra hälft.

Plåt, välvd på tassfötter. m. Dekor av hjortar i vinterlandskap. B 54, h 103.

Skador. Färgbortfall. Gulnad.

Lähtöhinta
1 500 SEK