KAFFESKEDAR, 26 st, silver, "Olga", GAB, 1970-80-tal. Totalvikt ca 400 gram.

5 mockaskedar modell "Rosenholm" resp kaffesked "Spetsig svensk" medföljer.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK