FÅTÖLJ, "Schulz", Otto Schulz JIO Möbler. 1900-talets mitt.

Stoppad och klädd i turkos plysch. Djuphäftad ryggbricka. Lös sittplymå. Lätt svängda, betsade ben.

Slitage. Klädsel med reva och missfärgningar.

Lähtöhinta
4 000 SEK