KAFFESERVIS, 3 delar, silver, Carl Andreas Kjernås, Göteborg, 1920. Ca 955 gr.

Bestående av Kaffekanna, h 23, gräddkanna samt sockerskål.

Smärre bruksslitage och repor. Något anlupen. Sockerskål med något sned lockknopp.

Lähtöhinta
2 500 SEK